Світ

Слідча група в справі МН17 дала прес-конференцію у Нідерландах

У нідерландському містечку Буннік, у передмісті Утрехта, розпочалася прес-зустріч міжнародної Спільної слідчої групи (ССГ – Joint Investigation Team) з розслідування збиття в небі над Донбасом  Boeing МН17, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«У складі ССГ тісно працюють Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна. Співпраця інтенсивна, конструктивна і сфокусована на тому, щоб з’ясувати правду та піддати потенційних підозрюваних правосуддю. Розслідування активно триває», – йдеться у прес-релізі до зустрічі.

Україну на зустрічі представляє голова СБУ Василь Грицак, перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук.

Нідерланди представляють генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербек, голова кримінального відділення національної поліції Нідерландів Вільберт Поллісен.

Бельгію – генеральний прокурор Бельгії Фредерік ван Лев, судовий директор федеральної поліції Бельгії Станні де Влінгер.

Малайзію – представник генеральної прокуратури Мухамед Нанафьях бін Захарія, заступник директора кримінальних розслідувань Мод Захарія Ахмад.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила, що Росія поширює у її країні неправдиві новини, чим намагається впливати на громадську думку про катастрофу авіарейсу МН17 на Донбасі.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close