Світ

Складений новий рейтинг найбагатших родин світу

Видання Bloomberg опублікувало новий рейтинг 25 найбагатших сімей світу.

У виданні зазначають, що список виключає мільярдерів першого покоління і не є остаточним, адже статки деяких сімей, такі як Рокфеллери, настільки розсіяні, що важко відстежити їх активи.

На першому місці – родина Волтонів, які володіють 48% акцій мережі супермаркетів Walmart. Їхні статки – це 238,2 мільярда доларів.

Другі – спадкоємці засновника кондитерської компанії Mars Френка Марса. Загалом вони мають до 141,9 мільярда доларів.

На третій сходинці – сини засновника Koch Industries Фреда Коха. Статки братів Чарльза та Девіда Кохів, які займаються бізнесом у сфері хімічної та нафтової промисловості, складають 124,4 мільярда доларів.

До першої десятки також увійшли:

  • французька сім’я Ерме, що володіє модним будинком Hermes (111,6 мільярда доларів). Сім’я в шостому поколінні володіє французькою компанією, відомою своїми сумочками Birkin, які можуть коштувати сотні тисяч доларів. Серед членів сім’ї, які займають керівні посади в компанії,-художній керівник П’єр-Алексіс Дюма та Аксель Дюма;
  • королівська сім’я Саудівської Аравії Аль Сауд (100 мільярдів доларів);
  • родина Амбані з Індії, що володіє промисловим нафтохімічним гігантом Reliance Industries (93,7 млрд дол.). Амбані живе у найдорожчому особняку світу – у 27-поверховій будівлі;
  • власники модного будинку Chanel Вертхаймери (61,8 мільярда доларів);
  • сім’я Томсонів, якій належить інформаційна агенція Thomson Reuters (61,1 мільярда доларів).
Back to top button