Світ

Сім’я 8-річного хлопчика, який покінчив з собою через булінг у США, отримала компенсацію

Сім’я 8-річного хлопчика, який покінчив з собою після заяв про неодноразові знущання, як очікується, отримає відшкодування в розмірі 3 мільйонів доларів від штату Огайо. Про це повідомляє ABC News, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

Третьокласник Габріель Тайє був учнем початкової школи, де 26 січня 2017 року він зазнавав неодноразових знущань, які змусили його накласти на себе руки, згідно з позовом про неправомірну смерть, поданим його сім’єю проти державних шкіл Цинциннаті в 2017 році.

Адвокати Габріеля заявили, що 24 січня 2017 року один із учнів побив Габріеля в туалеті, що було зафіксовано шкільною камерою спостереження. Габріель провів “більш семи хвилин без свідомості на підлозі, в той час як школярі неодноразово насміхалися і штовхали його”, говориться в позові. Два дні потому школярі знову знущалися над ним у ванній кімнаті, а після школи він пішов додому і в той же день повісився, згідно з позовом.

Батьки Габріеля стверджували, що шкільні чиновники знали про знущання, але були “свідомо байдужі”, і приховували інформацію про знущання, яким він піддавався.

Прокуратура розслідувала смерть Габріеля і закрила справу без пред’явлення звинувачень. Коронер визнав його смерть самогубством.

Батьки третьокласника подали позов до суду, звинувативши керівництво і співробітників школи в байдужості і приховуванні інформації щодо булінгу, що відбувався з їхнім сином.

Судовий процес тривав два роки, і 4 червня шкільний округ погодився виплатити компенсацію.

Крім компенсації, угода також містить заклик до впровадження реформ в боротьбі з булінгом, зокрема щодо підготовки кадрів, зусиль по виявленню винуватців і жертв цькування.

Крім того, в початковій школі, де навчався хлопчик, з’явиться меморіал пам’яті імені Габріеля Тайє.

Back to top button