Світ

Швецію охопили неконтрольовані пожежі

Європейська комісія оголосила в суботу про надання додаткової допомоги Швеції, яка продовжує боротися з десятками неконтрольованих пожеж на площі у сотні гектарів. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

“Комісія працює 24/7 з того часу, як Швеція просила допомоги ЄС в боротьбі з безпрецедентними лісовими пожежами”, – йдеться в заяві комісії.

На додаток до літаків, які надали Італія і Франція, додаткову допомогу запропонують також Німеччина, Литва, Польща і Данія. Допомога буде надана через Механізм цивільного захисту ЄС.

“ЄС підтримує шведський уряд і шведський народ у скрутний час”, – заявив комісар ЄС з гуманітарної допомоги і кризового управління Христос Стіліанідес.

“Це солідарність в дії. Це те, що наші громадяни очікують в Європі, яка захищає “, – додав він.

Шведські служби екстреної допомоги повідомили, що кількість пожеж в країні скоротилося до 44 станом на ранок суботи у порівнянні з 80 в п’ятницю ввечері.

У п’ятницю глава цивільної оборони країни Ден Еліассон описав лісові пожежі як одну із найскладніших ситуацій, з якими коли-небудь стикалися рятувальні служби Швеції.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close