Світ

Швейцарія закриває частину повітряного простору

Федеральна рада Швейцарії затвердила тимчасове обмеження на використання повітряного простору з 15 по 17 червня з нагоди зустрічі президентів США Джозефа Байдена і РФ Володимира Путіна, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Відповідне повідомлення оприлюднено 11 червня на сайті уряду Швейцарії.

«З метою забезпечення безпеки на зустрічі президента США Джо Байдена і його російського колеги Володимира Путіна у Женеві Федеральний рада затвердила тимчасове обмеження на використання повітряного простору в районі Женеви з 15 по 17 червня 2021 року. Оскільки це міжнародна зустріч на високому рівні, цей захід необхідний для забезпечення її безпеки, тим більше що Швейцарія повинна забезпечувати захист осіб, які перебувають під захистом міжнародного права, у тому числі глав держав США і Росії », – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим прийнято рішення про посилення контролю за повітряним простором повітряної поліцією посиленою Військово-повітряними силами країни.

Використання повітряного простору Швейцарії обмежать з 8:00 15 червня до 17:00 17 червня по місцевим часом над площею Націй в Женеві. Обмеження на поширюється на комерційні авіарейси, що вилітають і сідають в аеропорту Женеви.

Також прийнято рішення про розгортання армії з максимальною чисельністю військовослужбовців до 1000 осіб для надання допомоги кантональній владі Женеви у забезпеченні безпеки.

«Армія захищатиме іноземні представництва і підтримуватиме поліцію кантону Женева у сфері повітряного і морського транспорту», – йдеться у рішенні.

Нагадаємо, 16 червня в Женеві запланована зустріч американського і російського лідерів. Це буде перша особиста зустріч глав держав з моменту вступу Байдена на посаду президента США. Поїздка в Женеву стане першим закордонним візитом президента РФ з січня 2020 року.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button