Світ

Штормові вітри можуть порушити життєзабезпечення 15 регіонів Росії

Штормові вітри можуть порушити життєзабезпечення 15 регіонів Росії

Фото: Кадр із відео

Зруйноване штормом залізничне полотно в Краснодарському краї РФ

У багатьох регіонх Росії, серез яких і столиця країни, вирує небувала негода. Російські ЗМІ публікують фото жахливих наслідків буревіїв і штормів.

Штормовий вітер до 30 м/с може порушити життєзабезпечення 15 регіонів Росії. Про це попереджає Всеросійський науково-дослідний інститут проблем цивільної оборони та надзвичайних ситуацій, пише російська агенція РИА Новости.

Значні проблеми прогнозуються в Краснодарському, Ставропольському, Красноярському, Камчатському краях, Адигеї, Північній Осетії, Криму, Ростовській, Ленінградській, Новгородській, Псковській, Челябінській, Магаданській областях, Чукотському автономному окрузі, а також на півночі островів великої Курильської гряди.

Раніше повідомлялося, що в Москві й Підмосков’ї вирує негода. Губернатор Підмосков’я Воробйов заявив, що снігопад, який там тривав, став найпотужнішим у Москві та області за останні 40 років.

На російському півострові Камчатка море вийшло з берегів і затопило аеропорт. Берінгове море затопило аеропорт адміністративного центру Олюторського району. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button