Світ

Шпигунство у Вірменії – правоохоронці виявили мережу шпигунів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


фото з відкритих джерел

До неї входили понад 20 осіб, 19 з яких були затримані

У Вірменії виявили та нейтралізували шпигунську мережу з військових, яка діяла на користь іноземної держави. Про це повідомила Служба національної безпеки країни.

Як зазначається, у справі про державну зраду затримали 19 осіб.

“Отримано незаперечні докази того, що співробітники іноземних спецслужб створили агентурну мережу на території Вірменії, до якої входили особи, які проходять службу в різних підрозділах ЗС Вірменії”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, в агентурну мережу входили понад 20 громадян Вірменії, які обіймали різні посади у Збройних силах країни та мали можливість доступу до відомостей та документів, що представляють державну та службову таємницю.

“Вказані військовослужбовці за грошову винагороду через різні мобільні додатки передавали представникам іноземних спецслужб військову чи іншу інформацію, яка стала їм доступною завдяки службі, вчиняли зрадницькі дії на шкоду Республіки Вірменія”, – наголосила у заяві Служба національної безпеки.

1News за темою: На телефонах дипломатів Фінляндії виявили шпигунські програми

Нагадаємо, що раніше на Львівщині блокували витік таємної інформації з одного із оборонних підприємств.

За даними слідства, Міноборони України, в рамках реалізації однієї з таємних оборонних програм, залучило можливості приватного  підприємства у Львівській області. Однак, керівництво останнього, в ході виконання своїх зобов‘язань, не вжило необхідних заходів для  належної охорони державної таємниці.


Джерело

Back to top button