Світ

Шкільного вчителя обрали президентом Перу

Він отримав широку підтримку широких мас за обіцянки переписати конституцію і перерозподілити гірничодобувні багатства, передає 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Після підрахунку всіх голосів на президентських виборах у Перу кандидат від соціалістів Педро Кастільо, який не має досвіду в політиці та працював учителем початкових класів, з невеликим відривом випередив свою консервативну суперницю Кейко Фухіморі. Фухіморі отримала 49,875% голосів, а Кастільо – 50,125%.

Голосування стикається з потенційними юридичними проблемами з боку Фухіморі – вона висунула звинувачення в шахрайстві з невеликими доказами та спробувала анулювати деякі голоси.

Фухіморі заявляла, що прихильники Кастільо вкрали голоси в сільській місцевості. Водночас міжнародні спостерігачі заявили, що немає жодних доказів фальсифікації і вибори були чесні.

Кастільо – член Лівої партії “Вільне Перу”. Політичний новачок отримав широку підтримку широких мас за обіцянки переписати конституцію і перерозподілити гірничодобувні багатства.

Останній тур президентських виборів в Перу відбувся 6 червня.

 

 

 

 

 

Back to top button