СвітУкраїна

Серед німецьких політиків немає одностайності у думках щодо санкцій проти Росії

Німецькі політики висловили протилежно різні думки з приводу санкцій проти Росії. Таблоїд Bild наводить коментар голови Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Економічні санкції — це реакція на протиправну поведінку російського уряду в Криму і на сході України. Поки поведінка Росії залишається незмінною, для змін в економічному співробітництві немає місця», – заявила лідер ХДС.

Реакція Крамп-Карренбауер, а також низки інших представників ХДС викликана зробленою напередодні заявою їх однопартійця, голови уряду землі Саксонія Міхаеля Кречмера, який на економічному форумі в Санкт-Петербурзі під час зустрічі з президентом Росії Путіним наполягав на необхідності скасування санкцій. За його словами, такі заходи є серйозною проблемою для саксонської і в цілому східнонімецької економіки.

Прем’єр-міністр землі Мекленбург-Передня Померанія Мануела Швезіг (Соціал-демократична партія Німеччини) також виступили за «новий старт у німецько-російських відносинах».

У Санкт-Петербурзі відбулася зустріч міністра економіки ФРН Петера Альтмаєра (також є членом ХДС) з російським колегою Максимом Орєшкіним, за підсумками якої було підписано меморандум про наміри з метою ефективного партнерства, суть якого німецькі ЗМІ описують так: німецькі технології мають допомогти в майбутньому російській економіці залишатися на плаву.

Всі троє представників німецької влади також висловилися на підтримку проекту газопроводу Nord Stream 2.

Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close