Світ

Сербія відмовилася від російських винищувачів – ЗМІ

Сербія відмовилася від російських винищувачів - ЗМІ

Фото: Мілітарний

Французські літаки Rafale

Сербія підпише з Францією найбільшу у своїй сучасній історії угоду про постачання зброї, що свідчить про те, що війна Росії в Україні спонукає одного з найближчих союзників Москви диверсифікувати свої закупівлі зброї.

Один з найсильніших союзників Москви на Балканах відмовився від російських винищувачів. Натомість Сербія планує придбати літаки Rafale у французької компанії, повідомляє Financial Times.

Очікується, що Сербія підпише з Францією найбільшу у своїй сучасній історії угоду про постачання зброї, що свідчить про те, що війна Росії в Україні спонукає одного з найближчих союзників Москви диверсифікувати свої закупівлі зброї.

Белград планує замовити у Dassault Aviation дюжину французьких винищувачів Rafale вартістю 3 млрд євро, що знаменує собою довгострокове зобов’язання перед Заходом після десятиліть покладання на російські літаки.

Нагадаємо, що у Сербії допускають погіршення відносин з Росією через смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Про це заявив президент Александар Вучич.

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button