Світ

Сенатори США вимагають ввести санкції проти фігурантів «кремлівського списку»

У США три сенатора від Демократичної партії підготували резолюцію з вимогою введення нових санкцій проти фігурантів «кремлівського списку», інформує 1NEWS з посиланням на Politico.

Сенатори конгресу США Бен Кардін, Шеррод Браун і Роберт Менендес закликали президента Дональда Трампа посилити антиросійські санкції, що стало можливим завдяки прийнятому в 2017 році закону.

Демократи обурені тим, що в січні адміністрація Трампа вирішила не вводити нові санкції проти Росії.

«Недостатність серйозності, яку демонструє адміністрація в умовах чіткої загрози національній безпеці, є тривожною і так не може тривати далі», — сказав Кардін.

Як зазначається, автори резолюції відіграють ключову роль у розробці законодавства, що стосується санкцій.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США опублікувало так звану «кремлівську доповідь», в якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

У списку 96 російських олігархів, чиї статки оцінюються на суму понад трильйон доларів США. Крім того, у списку 114 прізвищ високопосадовців, а також керівників державних компаній. При укладанні списку Мінфін використав дані американського журналу Forbes, який щорічно складає список найбагатших людей світу.

 

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close