Світ

Саудівська Аравія відмовилась видати Туреччині підозрюваних у справі про вбивство Хашоггі

Саудівська Аравія відмовилася видати Туреччині підозрюваних у справі про вбивство журналіста Джамаля Хашоггі. Про це повідомив міністр закордонних справ Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр під час форуму з безпеки, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Вони громадяни Саудівської Аравії, їх затримано в Саудівській Аравії, розслідування проводиться у Саудівській Аравії – і вони будуть переслідуватися в Саудівській Аравії”, – цитують міністра країни.

За його словами, розслідування потребуватиме деякого часу.

“Ми притягнемо до відповідальності причетних, ми розробимо механізми, щоб подібне більше не повторилося”, – сказав Адель аль-Джубейр.

Нагадаємо, раніше Туреччина запросила у Саудівської Аравії видачу 18 підозрюваних у вбивстві журналіста Хашоггі. Запит пояснили тим, що Джамаль Хашоггі був убитий в Туреччині громадянами Саудівської Аравії, які вирушили до Туреччини для цієї конкретної мети.

Як відомо, оглядач американської газети Washington Post Джамаль Хашоггі, який проживає у США, пропав 2 жовтня після того, як увійшов у консульство Саудівської Аравії в Стамбулі. Журналіст, написав чимало критичних статей про наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммеда ібн Салмане, хотів оформити документи, необхідні для вступу в шлюб. Наречена 59-річного Хашоггі живе в Туреччині.

Мас-медіа з посиланням на дані турецької розвідки стверджують, що журналіста під час допиту вбили співробітники саудівських спецслужб. Офіційний Ер-Ріяд до останнього заявляв, що Хашоггі безперешкодно залишив консульство, проте пізніше влада королівства була змушена почати розслідування. В кінці-кінців Саудівська Аравія визнала, що журналіста вбили в ході бійки в консульстві.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close