Світ

Сальвадор зробить біткоїн законним платіжним засобом

Сальвадор стане першою у світі країною, яка зробить біткоїн законним платіжним засобом поряд із доларом США, повідомляє телеканал CNBS, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

У відеотрансляції конференції Bitcoin 2021 у Маямі президент Наіб Букеле оголосив про партнерство Сальвадора з компанією Digital wallet Strike для створення сучасної фінансової інфраструктури країни з використанням технології біткоїн. За словами Букеле, він має намір внести відповідний законопроект до конгресу вже наступного тижня.

“Наступного тижня я відправлю в конгрес законопроект, який зробить біткоїн законним платіжним засобом”, – сказав Букеле.

Засновник платіжної платформи Lightning Network Strike Джек Маллерс зазначив, що цей крок допоможе розкрити міць і потенціал біткоїна для повсякденного використання і це принесе користь приватним особам, підприємствам і послугам державного сектора.

Зазначається, що наразі біткоїн не користується повною підтримкою жодного уряду, а Сальвадор – це країна з економікою готівки, де приблизно у 70% людей немає банківських рахунків або кредитних карт. Однак наразі в країні планується нова фінансова екосистема з біткоїном як базовий рівень.

“Це перша країна на шляху до того, щоб зробити біткоїн законним платіжним засобом”, – заявив генеральний директор Blockstream Адам Бек.

Тим часом в Україні кіберполіція просить легалізувати криптовалюту.

Back to top button