Світ

Салліван прокоментував підсумки перемовин Росії і Заходу

Радник з питань національної безпеки президента США Джейк Салліван зазначив, що перемовини між Росією та Заходом протягом цього тижня були “відвертими й прямими” та корисними, і тепер США будуть розмірковувати та консультуватися з союзниками і партнерами щодо подальших дій, передає 1news з посиланням на Європейську Правду.

Він зазначив, що орієнтовних дат наступних зустрічей з російською стороною ще немає, але США готові до них. “Ми готові шукати прогресу за столом переговорів… і ми готові вживати необхідних кроків задля захисту наших союзників, підтримки наших партнерів і жорсткої реакції на будь-яку агресію, що може статися”, – сказав Джейк Салліван.

Салліван зазначив, що Білий дім має інформацію від розвідки, яка свідчить, що Росія провадить кампанію дезінформації, спрямовану на те, щоб сфабрикувати привід для вторгнення в Україну, та що цією інформацією будуть ділитися.

Джейк Салліван відмовився давати оцінки щодо ймовірності російського вторгнення в Україну, але зазначив, що це точно той випадок, коли загроза значна. Він додав, що розвідка США не давала оцінок, що РФ вже однозначно прийняла рішення про воєнний сценарій.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button