Світ

“Роснефть” припиняє свою діяльність у Венесуелі через санкції США

Всі активи і торгові операції Роснефти в Венесуелі або пов’язані з Венесуелою будуть продані, закриті або ліквідовані

“Роснефть” уклала угоду з компанією, яка на 100% належить уряду Російської Федерації, про продаж часток і припинення своєї участі у всіх проектах у Венесуелі, включаючи частки в видобувних підприємствах Petromonagas, Petroperija, Boqueron, Petromiranda і Petrovictoria, в нафтосервісних підприємствах і торгових операціях.

Про це повідомляє 1NEWS.

За підсумками укладеної угоди всі активи і торгові операції Роснефти в Венесуелі або пов’язані з Венесуелою будуть продані, закриті або ліквідовані. Роснефть отримає на баланс однієї зі своїх 100%-х «дочок» пакет власних акцій в розмірі 9,6%.

«Ми як публічна міжнародна компанія прийняли рішення в інтересах наших акціонерів в контексті ситуації, яка об’єктивно склалася. Тепер ми маємо право очікувати від американських регуляторів виконання публічно даних обіцянок», — сказав прес-секретар Роснефти Михайло Леонтьєв.

Акціонерами Роснефти є російська держкомпанія Роснефтегаз (50% плюс одна акція), британська BP (19,75%) і катарська QH Oil Investments (близько 19%).

У лютому цього року Мінфін США вніс Rosneft Trading, швейцарську торговельну «дочку» Роснефти, до списку санкцій через «підтримку компанією нелегітимного режиму Ніколаса Мадуро». Роснефть перевела контракти Rosneft Trading на іншу дочку — зареєстровану в Швейцарії TNK Trading International SA. У березні ця компанія теж потрапила під санкції.

Джерело: Інтерфакс

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close