Світ

Росію можуть відключити від платіжних систем Visa і MasterCard

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков не відкидає, що Росія може бути відключена від платіжних систем Visa і MasterCard в рамках продовження західної санкцій політики щодо РФ, повідомляє «Інтерфакс».

В ході спілкування з журналістами у вівторок на їхнє прохання Пєсков прокоментував слова глави МЗС РФ Сергія Лаврова про те, що Росія працює над відмовою від використання західних платіжних систем.

У зв’язку з цим він відповів на питання про наявність ризиків відключення РФ від міжнародних платіжних систем в зв’язку із західними санкціями.

«Ми можемо з упевненістю констатувати одне: в тих чи інших формах обмеження щодо Росії, які використовуються цілою низкою держав, що мають на меті незаконними з точки зору міжнародного права заходами стримування Росії. Ці обмеження проявляються в самих різних формах, це досить непередбачуваний процес, тому в рамках цього процесу, враховуючи подібні недружні, а часом навіть ворожі форми поведінки по відношенню до нас, виключати не можна нічого», – сказав Пєсков.

Back to top button