Світ

Російський олігарх Абрамович переїжджає до Ізраїлю, – ЗМІ

Російський бізнесмен Роман Абрамович після прибуття в аеропорт Бен-Гуріона в Тель-Авіві отримав ізраїльське посвідчення особи, повідомляє видання Y-Net. За інформацією ЗМІ, бізнесмен буде жити в особняку в районі Неве-Цедек. Будівлю було придбано за 100 млн шекелів ($ 28,4 млн).

Роман Абрамович

За відомостями Israel Hayom, пан Абрамович вирішив почати процедуру отримання громадянства після труднощів з продовженням британської візи.

МВС Ізраїлю пізніше підтвердило отримання Абрамовичем посвідчення особи. Про це повідомляє Times of Israel.

У Millhouse Романа Абрамовича російському виданню «КомерсантЪ» заявили, що не коментують приватне життя бізнесмена.

Нагадаємо, в квітні в Абрамовича закінчились британська віза, а нову йому поки не видали. За даними ЗМІ, влада Великобританії вимагає від бізнесмена пояснити походження його статків, якщо він хоче отримати нову інвестиційну візу. Пізніше джерело в оточенні Романа Абрамовича заперечувало цю інформацію.

У березні 2018 року повідомлялось, що влада Великобританії може конфіскувати майно Абрамовича (в тому числі і футбольний клуб «Челсі»).

Раніше глава МВС Великобританії Ембер Радд заявила про початок перевірки сотень віз, виданих заможним росіянам. Лондон пішов на цей крок після замаху на колишнього подвійного агента російської розвідки Сергія Скрипаля.

Останні новини

Back to top button