Світ

Російські хакери атакували швейцарську лабораторію, яка аналізувала “Новічок”

Швейцарська лабораторія Spiez, яка аналізувала нервово-паралічну речовину “Новічок” після отруєння екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері, ймовірно, була атакована групою хакерів, пов’язаних з російськими спецслужбами, інформує 1NEWS з посиланням на The Local.

“Швейцарська лабораторія Spiez, яка спеціалізується на запобіганні хімічним, біологічним і ядерним загрозам, ймовірно, була атакована групою хакерів, пов’язаних з російськими спецслужбами”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє газета Sonntags Blick, хакери з групи Sandworm, які пов’язані з російським урядом, представилися представниками організаційного комітету самої лабораторії та розіслали документ у форматі Word з інструкціями до конференції на тему хімічної зброї, яка відбудеться у вересні. Під час реалізації планів кібер-злочинці використовували фейкову електронну адресу та надсилали листи тільки тим експертам, які були запрошені на саму конференцію.

“Хтось діяв від імені лабораторії Spiez. Ми негайно поінформували учасників конференції, що документ не наш, і вказали на небезпеку”, – сказав Курт Мюнгер з Федерального управління цивільного захисту Швейцарії.

Зазначається, що хакери своїми діями завдали лише незначної шкоди.

Нагадаємо, спецслужби Британії оприділили місце таємної російської лабораторії, в якій був виготовлений «Новачок».

 

 

 

Останні новини

Back to top button