Світ

Російські чиновники та їх родичі хотіли емігрувати в Європу

В списках на отримання посвідки для проживання в Угорщині знайшли прізвища деяких російських політиків, а також людей, що працюють на держструктури, і керівників держкомпаній

Людина, ім’я якої повністю збігається з іменем сина директора Служби зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна, – Андрій Сергійович Наришкін – зверталася за отриманням дозволу на проживання в Угорщині.

Про це повідомляє 1NEWS.

Посвідку на проживання в Угорщині просили також дружина сина глави СЗР Світлана Наришкіна і двоє його дочок. При цьому співпадають не тільки імена, але й дати народження. Поки що невідомо, чи змогли родичі Наришкіна отримати посвідку на проживання.

З 2013 року отримати дозвіл на проживання в Угорщині можна за допомогою інвестицій в угорські облігації через уповноважену угорською владою фірму. Потрібно вкласти як мінімум 300 тисяч євро, ще 60 тисяч євро – адміністративний збір. Після цього інвестор з дружиною і неповнолітніми дітьми можуть отримати посвідку на проживання в країні.

У документах, з якими ознайомилися журналісти, навпроти прізвищ Наришкіних була позначена адреса будапештського офісу фірми Voldan Investments з Ліхтенштейну. Ця компанія була уповноважена працювати з інвесторами з Росії, які хочуть отримати посвідку на проживання в Угорщині.

Сергій Наришкін перебуває під американськими санкціями з 2014 року. До 2013 року його син працював заступником керівника апарату голови ради директорів російської держкомпанії ФСК ЄЕС. Останній бізнес, в якому він брав участь – петербурзькі торгові компанії “Фактор” та “Ленпромторг”.

У списку на отримання посвідки на проживання в Угорщині також знайшли тезок заступника керівника держкорпорації “Росатом” Євгенія Євстратова. Крім того, в списках знайшли прізвища деяких російських політиків, а також людей, що працюють на держструктури, і керівників держкомпаній. Вони підтвердили виданню, що дійсно зверталися за дозволом на проживання в цій країні.

Джерело: Новая газета

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close