СвітУкраїна

Російська берегова охорона затримала в Азовському морі українське судно

В Азовському морі в ніч з 31 серпня на 1 вересня берегова охорона ФСБ РФ затримала на дорозі з Маріуполя поблизу Бердянська український балкер Amadore. Про це повідомив головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко на сторінці в Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Він зазначив, що о 10:00 ранку суботи судно ще продовжувало стояти. Він підкреслив, що зазвичай такі затримання тривають близько 3-х годин.

На шляху до Азовського моря це судно чекало дозволу в Керченській протоці протягом 119 годин.

Власником судна Amadore є компанія з Одеси. Це вже 99-е затримання (безпосередньо в морі, не рахуючи перевірок перед і в Керченській протоці) з 17 травня 2018 року.

Нагадаємо, що у лютому 2018 року Україна подала свій Меморандум, який підтверджує, що Росія порушила суверенні права України в Чорному, Азовському морях та в Керченській протоці. Він демонструє, що з 2014 року РФ незаконно звільнила Україну від реалізації своїх прав прибережної держави, використовує українські ресурси для власних цілей. До того ж на порушення міжнародного права Росія краде українські енергетичні та рибні ресурси, шкодить українським рибалкам і блокує рух до українських портів.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close