Світ

Росіяни вийшли на акцію протесту проти політичних репресій

У Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Ярославлі, Казані та низці інших міст Росії відбулася акція “Марш материнського гніву”. Її учасники вийшли на вулиці на знак протесту проти політичних репресій, повідомляє “Радіо Свобода”. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Приводом для проведення акції стали кримінальні справи проти двох жінок-активісток: Анастасії Шевченко в Ростові-на-Дону і Лії Мілушкіної в Пскові.

У Москві “Марш материнського гніву” не було погоджено. Втім люди зібралися в центрі міста. Кілька сотень людей пройшли по Бульварному кільцю, скандуючи гасло “Свободу політв’язням”.

Повідомляється, що на початку акції на неї прибула група активістів SERB, яку очолює Гоша Тарасевич. Вони влаштували бійку з присутніми, після чого правоохоронці затримали двох учасників ходи. Після ще одного нападу затримали  Тарасевича.

Аналогічна акція відбулася і в Петербурзі. Там поліцейські вимагали від протестувальників розійтися, погрожуючи застосувати фізичну силу і знімаючи присутніх на камери. Наразі відомо про сімох затриманих.

В Єкатеринбурзі акція була узгоджена з владою, тож обійшлося без затримань.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close