Світ

Росіяни не змогли скористатися викраденою в Мелітополі технікою

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Фото: meric tuna

Росіяни не змогли скористатися викраденою в окупованому Мелітополі Запорізької області сільськогосподарською технікою

Окупанти на початку березня викрали всю техніку з дилерського центру “Агротек”: 27 одиниць техніки на суму 5 млн. доларів. Але користуватися награбованим не змогли – техніку заблокували дистанційно.


 

Росіяни не змогли скористатися викраденою в окупованому Мелітополі Запорізької області сільськогосподарською технікою, оскільки її заблокували дистанційно. Про це пише СNN із посиланням на місцевого бізнесмена.


 


За словами бізнесмена, якого видання не називає з безпеки, окупанти на початку березня викрали всю техніку з дилерського центру Агротек: 27 одиниць техніки на суму 5 млн доларів.


 


Як повідомляє видання, частину техніки відвезли до сусіднього села, а іншу частину відправили суходолом до Чечні. Востаннє, за даними GPS, її відстежили у селі Захан Юрт у Чечні.


 


“Коли загарбники загнали вкрадені комбайни до Чечні, вони зрозуміли, що навіть не можуть їх завести, бо комбайни було заблоковано дистанційно”, – сказав бізнесмен.


 


Повідомляється, що зараз сільгосптехніка залишається поблизу Грозного – викрадачі шукають фахівців, які могли б допомогти в тому, щоб привести її до робочого стану. За словами співрозмовника СNN, серед російських військових є угруповання, які конкурують між собою за награбоване.


 


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button