Світ

Росіянин пограбував норвезький банк, розташований у найпівнічнішому поселенні світу

Росіянин пограбував банк у найпівнічнішому поселенні світу – норвезькому Лонг’їрі, розташованому на полярному архіпелазі Шпіцберген, проте оскільки в невеликому населеному пункті обмаль шляхів для втечі, його миттєво затримали, передає 1NEWS.

Як повідомляється на сайті губернатора Шпіцбергену, озброєний 29-річний громадянин Росії пограбував філіал банку Sparebank 1 у п’ятницю.

Росіянин прибув на острів як турист. Він зайшов у банк близько 10:40 ранку і, погрожуючи гвинтівкою Mauser, викрав 70 тисяч норвезьких крон.

Майже відразу після пограбування його затримала поліція. Грабіжника відправили у місто Тромсе, де взяли під варту на чотири тижні.

Це банківське пограбування стало першим в історії Шпіцбергену – території у Північно-Льодовитому океані. Імовірність успішного пограбування на архіпелазі завжди була низькою.

У Лонг’їрі проживають близько 2000 осіб і практично всі знають один одного. Крім того, залишити населений пункт можна з єдиного аеропорту.

У соціальних мережах користувачі висміюють невдалу спробу пограбування, називаючи його найбільш безглуздим в історії Норвегії. “Ймовірно, він забув подумати про шлях втечі”, – пишуть користувачі.

 

 

 

Останні новини

Back to top button