Світ

Росія заборонила в’їзд 8 американським чиновникам

Це дзеркальна відповідь на санкції проти російських офіційних осіб, яких США минулого місяця внесли у свій "чорний список"

Росія внесла до “чорного списку” 8 американських високопоставлених чиновників і діячів, причетних до реалізації антиросійського курсу.

Про це інформує 1NEWS.

Як випливає зі списку, опублікованого на сайті російського зовнішньополітичного відомства, до нього увійшли генеральний прокурор США Мерік Гарланд, директор Федерального бюро в’язниць США Майкл Карвахаль, міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас, радник президента США з внутрішньої політики, колишня постійний представник при ООН і помічник з національної безпеки Сьюзан Райс, директор ФБР Крістофер Рей, директор національної розвідки США Евріл Гейнс.

Крім того, закритий в’їзд колишньому помічнику президента США з національної безпеки і постійного представника при ООН Джону Болтону і колишньому директору ЦРУ Роберту Вулсі.

“Беручи до уваги безпрецедентний характер спровокованих Вашингтоном ускладнень у російсько-американських відносинах, прийнято рішення відійти від звичайної практики не “підсвічувати” контрзаходи, публічно застосовувані російською стороною”, – наголошується в повідомленні МЗС РФ.

Як раніше повідомили на Смоленській площі, включеним до списку американським чиновникам на безстроковій основі закривається в’їзд до Російської Федерації.

“Це дзеркальна відповідь на санкції проти російських офіційних осіб, яких США минулого місяця внесли у свій “чорний список””, – сказали в МЗС РФ.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button