Світ

Росія успішно випробувала протисупутникову ракету

Протисупутникова ракета пролетіла 17 хвилин і майже 3000 км перш ніж успішно впасти в зону ураження

Росія провела успішне випробування противосупутникової ракети, випущеної з нової системи ПРО “Нудоль”.

Про це повідомляє 1NEWS.

Згідно зі звітом розвідки США, в ході випробувань, що відбулися в грудні, протисупутникова ракета пролетіла 17 хвилин і майже 3000 км перш ніж успішно впасти в зону ураження.

У розсекреченій частині доповіді викладено огляд нових російських, китайських, північнокорейських та іранських ракетних загроз, також основна увага приділяється протисупутниковим можливостям, які “можуть загрожувати космічним активам США”.

Згідно з оглядом ракет, “Росія розвиває різноманітний набір протисупутникових можливостей, в тому числі ракети наземного базування і зброю спрямованої енергії, і продовжує запускати “експериментальні” супутники, які проводять складні операції на орбіті для розширення протикосмічних можливостей”

Російська PL-19 Nudol, система, яка, за оцінками американської військової розвідки, буде зосереджена в основному на протисупутникових місіях, була успішно випробувана двічі в 2018 році. Зброя, випущена з мобільної пускової установки, в останній раз випробовувалась 23 грудня.

Російська протисупутникова зброя, як очікується, буде націлена на супутники зв’язку і зйомки, що знаходяться на низькій навколоземній орбіті, за словами ще одного джерела, який також говорив на умовах анонімності. Для довідки: Міжнародна космічна станція і космічний телескоп Габбл рухаються по низькій навколоземній орбіті.

Джерело: Українська правда

Tags
загрузка...

Схожі статті

Схожі записи

Close
Close