Світ

Росія розмістила бойових дельфінів у Чорному морі – ЗМІ

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Росія розмістила бойових дельфінів у Чорному морі - ЗМІ

Фото: wikipedia.org

Росія має досвід навчання дельфінів у військових цілях

Супутникові знімки двох загонів для дресованих ссавців отримали військові США. РФ використовує дельфінів для розмінування моря чи відлякування ворожих водолазів.


За даними Військово-морського інституту США (USNI), на початку вторгнення Росії в Україну в бухту окупованого Севастополя було переміщено два загони для бойових дельфінів. Відповідний висновок зроблено на основі супутникових знімків. Про це повідомляє The Guardian у четвер, 28 квітня.


Видання пише, що Росія має досвід навчання дельфінів у військових цілях, використовуючи водяних ссавців для вилучення об’єктів або відлякування ворожих водолазів. А севастопольська військово-морська база має вирішальне значення для російських військових, оскільки вона розташована на південному краю Криму, анексованого Москвою у 2014 році.


Згідно з аналізом USNI, багато російських кораблів, що стоять там, перебуваючи поза досяжністю ракет, потенційно вразливі до підводних атак.


Дельфіни – не єдині морські істоти, яких тренували російські військові. Вважалося, що білугу, помічену біля берегів Норвегії у 2019 році, навчали російські військово-морські сили. Рибалки повідомили, що риба була в дивних снастях, у яких могли бути камери, турбувала їх човни, смикала за ремені та мотузки борти.


Нагадаємо, Україна також дресирувала дельфінів в океанаріумі під Севастополем у рамках програми, створеної на основі схеми радянської епохи, яка у 1990-х роках була забута. Її відновили у 2012 році, але ссавці потрапили до рук Росії після вторгнення до Криму. Україна безуспішно вимагала повернення тварин.Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button