Світ

Росія продовжила прокладання труб “Північного потоку-2” у водах Данії

Судно-трубоукладач “Академік Черський” приступило до прокладання частини газопроводу “Північний потік-2” у виключній економічній зоні Данії, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Трубоукладач “Академік Черський” приступив до будівництва газопроводу “Північний потік-2” у виключній економічній зоні Данії.

Судно-трубоукладач приєдналося до іншого російського судна “Фортуна”, яке прокладає труби в датських водах, незважаючи на загрозу санкцій з боку США.

1 квітня оператор будівництва – компанія Nord Stream 2 AG – повідомила, що газопровід готовий на 95 відсотків. Залишилося укласти близько 121 км (5%) від загальної довжини газопроводу. Влада Росії впевнена, що “Північний потік – 2” буде добудований в 2021 році.

Газопровід “Північний потік-2” з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря повинні були здати ще в кінці 2019 року. Однак його завершенню завадила, зокрема, загроза санкцій з боку США, через яку проект почали залишати європейські компанії. Окрім США, проти проекту виступають Литва, Латвія, Польща і Україна.

 

 

 

Back to top button