Світ

Росія може дозволити транзит українських товарів в країни Євразійського союзу

Мова йде про Казахстан і Киргизстан

Уряд РФ опрацьовує поправки в законодавство, що стосується транзиту підсанкціонних українських товарів через Росію на територію інших країн-членів Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), зокрема, в Казахстан і Киргизстан.

Таку заяву журналістам зробив перший заступник керівника апарату уряду РФ Сергій Приходько напередодні візиту до Вірменії прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, – інформує 1NEWS.

“За підсумками розгляду звернень казахстанської і киргизької сторін дозволені транзитні перевезення з України пріоритетного для партнерів переліку промисловий товарів. При цьому необхідною умовою є дотримання порядку здійснення таких перевезень, встановленого указом президента РФ від 1 січня 2016 років через певні стаціонарні та пересувні контрольні пункти на автомобільних і залізничних станціях”, – сказав він.

“Указ діє до 1 липня 2019 року. В уряді РФ опрацьовується питання внесення змін до інших чинних законодавчих норм, що стосуються ввезення в Росію і транзиту вантажів з території України в Казахстан і Киргизстан при дотриманні правил навігаційного пломбування та обліку”, – додав Приходько.

Джерело: УНН

Back to top button