Світ

Російський офіцер отримав 10 років в’язниці за шпигунство на користь України

Також засудили за державну зраду його дружину.

Суд в РФ засудив росіянина і його цивільну дружину до 10 і 9 років позбавлення волі відповідно за шпигунство на користь України.

Про це повідомляє 1NEWS.

28 лютого 2019 року Північно-Кавказьким окружним військовим судом визнані винними в скоєнні державної зради (ст. 275 КК Росії) у формі видачі державної таємниці громадянин РФ, військовослужбовець Чорноморського флоту майор Долгополов Д.А. і його співмешканка, громадянка РФ Сухоносова А.С. – в формі шпигунства.

Суд засудив росіянина до позбавлення волі строком на 10 років з відбуванням покарання в колонії суворого режиму, а його цивільну дружину – до позбавлення волі строком на 9 років в колонії загального режиму.

Зазначається, що їх затримали у вересні 2018 року Федеральною службою безпеки в Сімферополі.

“У ході суду вони провину визнали повністю і покаялися в скоєному”, – сказали в ЦГЗ.

Як повідомляється, засуджений працював на військову розвідку Міноборони України.

“Встановлено, що Сухоносова, будучи завербованою співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковником Клименком Ігорем Івановичем, привернула Долгополова Д.А. до конфіденційного співробітництва з українською спецслужбою за грошову винагороду. Зазначені особи цілеспрямовано збирали і передавали в спецслужбу України відомості, які становлять державну таємницю, про діяльності частин і з’єднань Чорноморського флоту, витік яких за кордон могла завдати шкоди обороноздатності держави”, – повідомили у ФСБ.

Джерело: УНН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close