Світ

Російського опозиціонера Навального перевели до колонії суворого режиму

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Російського опозиціонера Навального перевели до колонії суворого режиму

Олексій Навальний

Ні родичам політика, ні його адвокату про переведення не повідомляли. Офіційно сказали лише, що набув чинності його вирок у справі про нібито шахрайство.


 

Російського опозиціонера Олексія Навального перевезли до колонії суворого режиму після набуття чинності вироком у справі про нібито шахрайство. Про це повідомляє російське видання  Коммерсант, посилаючись на слова прес-секретаря Навального Кіри Ярмиш у Twitter.


 


“Сьогодні адвокату Навального в колонії в Покрові сказали, що Навальний там більше не утримується, він етапований в колонію суворого режиму, проте в яку нам не повідомили. Це пов’язано з тим, що набув чинності вирок у новій кримінальній справі нашого підзахисного”, – написала Кіра Ярмиш.


 


За її словами, захист відвідає Навального у новому місці відбуття покарання, щойно з’ясує, де він перебуває. Ярмиш припустила, що Навального перевозять до колонії суворого режиму ІЧ-6 Мелехово. За її словами, ні адвокатам, ні родичам Навального про переведення не повідомляли.


 


 

Навального заарештували 17 січня 2021 року, коли він повернувся до Москви з Німеччини, де проходив лікування та реабілітацію після отруєння.


 


 


 


 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button