Світ

Російські хакери зламали код доспуту до Microsoft

Хакери, які стоять за масштабної кібератакою на урядові і корпоративні мережі США, отримали доступ до вихідного коду і внутрішніх систем корпорації Microsoft, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Компанія підтвердила, що завантажила програмне забезпечення від свого постачальника SolarWinds і ПО було заражено шкідливим кодом. Таким чином кіберзлочинці отримали доступ до внутрішніх мереж Microsoft.

“Ми виявили незвичайну активність деяких внутрішніх облікових записів і після перевірки з’ясували, що одна обліковий запис використовувалася для перегляду вихідного коду в декількох репозиторіях”, – заявили в корпорації.
У той же час в компанії заявили, що хакерам був доступний лише перегляд коду, але не редагування. Але які саме продукти зазнали атаки невідомо.

“Ми не знайшли доказів доступу до виробничих послуг або даних клієнтів і ніяких свідчень, що наші системи використовувалися для атак на інших”, – заявили в компанії.

В середині грудня американські ЗМІ повідомили, що на урядові і приватні мережі країни протягом багатьох місяців велася кібератака. Під неї потрапили Мінфін, Національне телекомунікаційне управління та інші відомства.

 

 

 

 

 

 

Back to top button