Світ

Російська пропаганда назвала дату проведення “референдуму” про приєднання Білорусі до РФ

Московський Тelegram-канал «Незигар», що спеціалізується на поширенні вигідних Кремлю інформаційних вкидів, озвучив дату проведення «референдуму» на тему затвердження «Конституційного акту» оновлюваної Союзної держави Росії та Білорусі (рос. СОГРОБ), пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Проект може бути вже восени винесено на референдум. Можливий термін проведення – 8 вересня 2019 року, під час єдиного дня голосування в Росії і парламентськими виборами у Білорусі», – наголошують росіяни.

Нагадаємо, незмінний білоруський президент Олександр Лукашенко наголошує, що 98% громадян його країни проти об’єдання з Росією й продовжує тягнути час у відповідь на вимогу Росії нарешті почати виконувати присвячений Союзній державі двосторонній договір. Наприклад, Лукашенко не погоджується з переходом Білорусі на російський рубль, а пропонує створити нову – спільну для двох країн-учасниць договору – грошову одиницю, а її емісійний центр розташувати у Санкт-Петербурзі.

Разом з тим, очільник російського МЗМ Сергій Лавров говорить, що триває робота з вивчення чинного договору на предмет з’ясування того, які саме його норми виконуються, а які – ні, після чого документ може бути відредаговано.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close