Світ

Російська нафта Сокол прямує в Індію, попри санкції – ЗМІ

Російська нафта Сокол прямує в Індію, попри санкції - ЗМІ

Фото: Совкомфлот (ілюстративне фото)

Російська нафта Сокол прямує в Індію

Тепер нафту Сокіл постачають трейдери, а не виробник, і вантажі пропонуються з привабливими знижками, що призводить до відновлення деяких поставок до Індії.

У бік Індії рухаються кілька танкерів з російською нафтою Сокол, хоча раніше ця країна відмовилася від купівлі сировини через погрози санкцій. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що супертанкер Nireta стоїть на якорі недалеко від Вісакхапатнама на східному узбережжі Індії, а два інші танкери – Східний проспект і Erecter – перебувають недалеко від Джамнагара на заході. Вони обидва вказують на Сікку як пункт призначення. Clyde Noble, ще одне судно, наповнене Соколом, наразі також перебуває на шляху до Сікки.

Як пише видання, у період до середини січня 10 партій сирої нафти Сокол, які мали прибути до Індії, не були розвантажені, і принаймні п’ять суден попрямували назад через Малаккську протоку. Усі вантажі Сокола, завантажені в березні, і більшу частину вантажів, відправлених у лютому, доправили до Китаю, але деякі з цих більш ранніх партій тепер повертаються до Індії.

У публікації йдеться, що тепер нафту Сокол постачають трейдери, а не виробник, і вантажі пропонуються з привабливими знижками, що призводить до відновлення деяких поставок до Індії.

Раніше повідомлялося, що всі індійські нафтопереробники відмовляються приймати російську сиру нафту, яка перевозиться танкерами підсанкційного Совкомфлоту.

Також зазначалося, що Індія (найбільший покупець нафти РФ) два місяці не купує сировину преміального сорту ВСТО, яку відвантажують із порту Козьміно.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 6 =

Back to top button