Світ

Російська авіація завдала удар по місту в провінції Ідліб

У Сирії в результаті авіаудару російської авіації по місту Терманін в провінції Ідліб загинули три мирні жителі, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

«Пекло на Землі … Сцени після російських авіаударів по місту Терманін в Ідлібі сьогодні, в результаті яких загинули 3 мирних жителів. У темряві ночі наші “Білі каски” борються з пожежами. Чи є обґрунтування цих військових злочинів, або вони припиняться, перш ніж заберуть життя більшості цивільних?»- йдеться в твіті, до якого в якості доказу додано відео з місця події.

У Сирії в результаті дій режиму Асада, підтримуваного РФ, з травня 2019 був порушений режим припинення тиші близько 20 тисяч разів, в результаті чого загинули більше 1,5 тисячі мирних жителів.

У Сирії в 2011 році протести опозиції, відомі під назвою “арабська весна”, переросли в громадянську війну. Пізніше конфлікт набув міжнародного масштабу боротьби з ісламістським організацією ІД ( “Ісламська держава”). У 2014 році під час війни вступили Сполучені Штати, а 30 вересня 2015 року РФ ввела в Сирію свої війська.

Сирійська провінція Ідліб залишається останньою зоною деескалації, яку не передали під контроль Дамаска. У 2018 році Москва і Анкара домовилися про створення в цій провінції демілітаризованої зони, проте до цих пір там залишаються різні збройні формування.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close