Світ

Родина Асада володіє щонайменше 20 елітними квартирами у Москві – ЗМІ

Родичі сирійського президента Башара Асада, якого підтримує Путін, володіють як мінімум 20 апартаментами в міжнародному діловому комплексі «Москва-Сіті». Про це повідомляє Financial Times, передає 1NEWS.

За даними видання, за останні шість років кілька членів сім’ї Махлуф, до якої відноситься Асад, придбали, в тому числі, 18 об’єктів нерухомості в «Місті столиць» – розташованому в Сіті комплексі з двох хмарочосів. Угоди в основному проводилися через офшорні ліванські компанії.

Financial Times зазначає, що 13 лотів в Сіті було придбано безпосередньо двоюрідним братом Асада, військовим Хафізом Махлуфом або через підконтрольні йому фірми. Ще два об’єкти купила дружина Рамі Махлуфа (старшого брата Хафіза Махлуфа) і його зовиця. Три лоти були оформлені на племінників Хафіза.

Сукупна вартість усіх куплених сім’єю апартаментів оцінюється в 40 мільйонів доларів (2,55 мільярда рублів). Видання підкреслює, що родичі Асада вклалися в московську нерухомість, щоб вивести гроші з охопленої війною країни.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close