Світ

РФ заборонила літаку Air France виконати рейс до з Парижу до Москви в обхід Білорусі

Французька авіакомпанія AirFrance скасувала рейс AF1154 Париж-Москва через відсутність дозволу на захід у повітряний простір Росії, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

В офісі компанії підтвердили, що скасування рейсу пов’язано з необхідністю обходити повітряний простір Білорусі.

Про це «Новой газете» розповіла пасажирка рейсу Мішель Сіндюкова, а також інформацію підтвердив офіс AirFrance, передає Укрінформ.

Мішель Сіндюкова передала виданню відеозаписи розмов екіпажу літака з пасажирами.

«У нас досі немає ніякої інформації, на жаль. Немає дозволу увійти в повітряний простір Російської Федерації», – звертається пілот рейсу до пасажирів по гучномовному зв’язку. Після цього капітан судна оголосив, що рейс скасовано. Затримку і скасування рейсу, який мав приземлитися в Москві ще о 15:00 26 травня, підтверджують також дані Flightradar.

За словами Сіндюкової, капітан також сказав, що відсутність відповіді від Росії – «дуже незвичайна ситуація». Екіпаж пов’язав це з рішенням AirFrance припинити польоти через Білорусь.

В офісі AirFrance підтвердили, що скасування рейсу в Росію пов’язано з необхідністю обходити повітряний простір Білорусі.

«AirFrance підтверджує, що рейс AF1154 (CDG/SVO) довелося скасувати через технічні причини, пов’язані з обходом повітряного простору Білорусі, в зв’язку з чим потрібно було отримати новий дозвіл на захід у повітряний простір Росії від російської влади», – сказали там.

В аеропорту прильоту рейсу – «Шереметьєво» – кореспондентові «Нової» не змогли прокоментувати ситуацію, порадивши звертатися до перевізника. Така ж відповідь надійшла від аеропорту Парижа.

Раніше авіакомпанії не повідомляли про проблеми у сполученні з Росією через польоти в обхід Білорусі.

Пасажирка розповіла, що велика кількість пасажирів без Шенгенської візи не можуть вийти з аеропорту і змушені чекати на паспортному контролі. Рейс перенесено на 27 травня.

 

 

 

Back to top button