Світ

РФ вкотре звинуватила Україну у виготовленні “брудної бомби”

РФ вкотре звинуватила Україну у виготовленні брудної бомби

Представник МЗС РФ Марія Захарова

Марія Захарова стверджує, що до портів України нібито прибула речовина Каліфорній-252. Однак доказів вона не змогла надати.

Кремлівський режим вкотре звинувачує Україну в підготовці провокацій із “використанням небезпечних радіоактивних матеріалів”. Про це заявила представник російського МЗС Марія Захарова, повідомляє прес-служба відомства на своєму Telegram-каналі у середу, 1 березня.

За її словами, до порту Чорноморська з європейських країн 16 лютого нібито прибув контейнер із радіоактивними речовинами та англомовним маркуванням. За кілька днів, 19 лютого, такий вантаж нібито прибув до порту Одеси. Йдеться про речовину Каліфорній-252.

Проте російська чиновниця не надала доказів своїх слів.

“При його прийманні в порту було відключено систему радіоактивного моніторингу. У результаті журналістського розслідування встановлено, що постачальником цієї радіоактивної речовини є американська компанія Frontier Technology Corp”, – стверджує вона.

Захарова вважає, що Україна нібито може споряджати радіоактивними речовинами боєприпаси, та висунула конспірологічну версію щодо “підготовки до виготовлення брудної бомби”.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року РИА Новости повідомило, що Україна нібито завершила технічну підготовку до провокації із “брудною бомбою”. Російське МЗС проілюструвало підготовку “брудної бомби” фотографією 12-річної давності.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button