Світ

РФ терміново припиняє авіасполучення з Туреччиною

Росія з 15 квітня по 1 червня призупиняє регулярні рейси і польоти чартерів до Туреччини, а також авіасполучення з Танзанією. Про це повідомила віце-прем’єр РФ Тетяна Голікова, пише «Інтерфакс».

«Нами прийнято рішення обмежити регулярне і чартерне авіасполучення, здійснюване з російських міжнародних аеропортів в аеропорти Турецької республіки і в зворотному напрямку з 15 квітня по 1 червня», – сказала Голікова на брифінгу в понеділок.

Винятком стануть рейси, організовані для повернення російських громадян в РФ і поїздок для участі концерну «Титан-2» в будівництві атомної електростанції Аккую. Також зберігається на взаємній основі два рейси на тиждень Москва-Стамбул і Стамбул-Москва.

Туроператорам рекомендовано призупинити реалізацію путівок до Туреччини з 15 квітня по 1 червня. Російська влада рекомендують туристам, які купили путівку до Туреччини з вильотом до 1 червня, поміняти напрям відпочинку або перенести поїздку на більш пізні дати.

Голікова відзначила, що туристи, які зараз перебувають в Туреччині, зможуть як продовжити відпочинок аж до призначеного раніше вильоту з країни, так і вилетіти чартерними рейсами. Росіяни, які купили путівку до Туреччини на термін після 1 червня, будуть отримувати оперативну інформацію про ситуацію, щоб вони змогли підтвердити свої плани при сприятливих обставинах.

Голікова також додала, що на підставі аналізу епідеміологічних даних прийнято рішення призупинити авіаційне сполучення з Об’єднаною Республікою Танзанія з 15 квітня по 1 червня 2021 року.

За її словами, епідеміологічна ситуація в Туреччині і Танзанії постійно відстежується. «Якщо ситуація стабілізується, то ми будемо оперативно інформувати наших громадян, щоб вони мали можливість купувати тури в ці держави», – сказала Голікова.

Слідом за Великобританією Туреччина стала другою країною, з якою Росія призупинила авіасполучення через загрозу поширення коронавируса.

Останні новини

Back to top button