Світ

РФ штучно нагнітає ситуацію в Придністров’ї – розвідка

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

РФ штучно нагнітає ситуацію в Придністров ї – розвідка

Фото: ГУР Минобороны Украины

Росія штучно нагнітає ситуацію в Придністров’ї

За оцінкою експертів, кількість реально боєздатного і мотивованого особового складу підрозділу Оперативної групи російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова – не більш як 300 осіб.


 

Росія штучно нагнітає ситуацію в Придністров’ї: окупаційне командування намагається створювати зони нестабільності поблизу українського кордону і видимість загрози нападу російських і проросійських збройних формувань із території Придністров’я. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.


 


“Росіяни нагнітають ситуацію в Придністров’ї, щоб використати її як психологічну атаку проти України і шукають шляхи розпорошення сил української армії під час складної оборонної кампанії із захисту українського Донбасу і Півдня країни”, – повідомляють у ГУР.


 


Повідомляється також, що, за оцінкою експертів, кількість реально боєздатного і мотивованого особового складу підрозділу Оперативної групи російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова – не більш як 300 осіб, їхнє завдання – охорона складів боєприпасів у с. Колбасна.


 


“Більш як половина всіх боєприпасів, що перебувають на зберіганні, вичерпали свій термін придатності і не підлягають транспортуванню. Тільки 7-8 тисяч тонн справні і можуть бути використані. Близько двох третіх усієї бойової техніки на території Придністров’я повністю або частково не боєздатні, а також немає матеріальних засобів і виробничих потужностей для її ремонту і відновлення”, – уточнює українська розвідка.


 


У Міноборони припускають, що Придністров’я може бути використане як плацдарм для налагодження ліній постачання та забезпечення розгортання російського угруповання на території Молдови в разі створення сухопутного коридору з РФ через територію південних областей України.


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button