Світ

РФ перекинула до Білорусі багатоцільові винищувачі Су-35С

Багатоцільові винищувачі Су-35С Повітряно-космічних сил (ВКС) Росії здійснюють перебазування до Білорусі у рамках перевірки сил реагування Союзної держави, передає 1news з посиланням на Главком.

Під час перельоту екіпажі здійснюють проміжні посадки на аеродромах Центрального та Західного військових округів для відпочинку та підготовки до наступного вильоту.

Зазначається, що маршрути перельотів багатофункціональних винищувачів ретельно опрацьовані авіаційними штурманами та враховують можливості максимального безпосадкового польоту літаків, а також метеоумови по всьому маршруту.

«Після прибуття на аеродроми Республіки Білорусь екіпажі багатофункціональних винищувачів Су-35С розпочнуть бойове чергування з протиповітряної оборони в рамках перевірки питань функціонування єдиної системи ППО Союзної держави», – сказали у російському відомстві.

Як раніше повідомили у міністерстві, перевірка пройде у два етапи. На першому етапі до 9 лютого буде виконано передислокацію та створення у найкоротші терміни угруповань військ на території Білорусі, буде організовано охорону та оборону важливих державних та військових об’єктів, охорону державного кордону у повітряному просторі.

Також пройде перевірка готовності та здатності чергових з ППО сил та засобів виконати завдання щодо прикриття важливих об’єктів на території республіки.

У ході другого етапу перевірки з 10 по 20 лютого буде проведено спільні навчання «Союзна рішучість – 2022», у рамках якого будуть відпрацьовані питання запобігання та відображення зовнішньої агресії, а також протидії тероризму та захисту інтересів Союзної держави.

За інформацією Міноборони РФ, у ході навчань виконуватимуться заходи щодо посилення охорони державного кордону для припинення проникнення озброєних груп бойовиків, перекриття каналів доставки зброї та боєприпасів, а також пошуку, блокування, знищення незаконних збройних формувань та диверсійно-розвідувальних груп противника.

Практичні дії військ пройдуть на полігонах Доманівський, Гозький, Обуз-Ліснівський, Брестський та Осиповичський та аеродромах Барановичі, Лунинець, Ліда та Мачулищі.

 

 

 

 

Back to top button