Світ

Радник Білого дому побажав прем’єру Канади «особливого місця в пеклі»

Радник Білого дому з питань торгової політики Пітер Наварро вибачився за свої слова про те, що прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заслуговує на «особливе місце в пеклі» через його критичні заяви щодо торгівельної політики США, пише The Gardian.

Радник Білого дому з питань торгової політики Пітер Наварро (Peter Navarro)

Виступаючи на конференції у Вашингтоні, Наварро заявив, що його завданням було «надіслати сигнал сили». «Проблема в тому, що, говорячи такі слова, я використовував неприйнятну мову, – сказав він. – Я визнаю це. Це була моя помилка».

Раніше, виступаючи в ефірі каналу Fox News, Наварро заявив, що «в пеклі є особливе місце для тих іноземних лідерів, які беруть участь у недобросовісній дипломатії щодо президента Трампа, намагаючись встромити йому ніж у спину, коли він йде до виходу».

Нагадаємо, Дональд Трамп доручив представникам США на саміті G7 не підписувати підсумкове комюніке через нібито неправдиві заяви прем’єра Канади. «Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо був смиренним і лагідним під час наших зустрічей на G7 тільки для того, щоб дати прес-конференцію після того, як я поїхав, сказавши, що «мита США були образливими». Це дуже нечесно і слабо», – заявив Трамп.

Джастін Трюдо заявив, що Канада «буде рухатися вперед з відповідними заходами» у відповідь на мита США на алюміній та сталь. Трамп в цей час був на шляху до саміту з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close