Світ

Путін заявив, що Україну перетворюють на анти-Росію

На його думку, в нашій країні ухвалюються "рішення явно політичні й вибіркові, спрямовані тільки на одне - зачистити політичне поле від тих сил, які виступають за мирні вирішення кризи на південному сході України, в Донбасі, і за добросусідські відносини з Росією"

Президент Росії Володимир Путін застеріг, що Росія реагуватиме на дії влади України, спрямовані на зачистку політичного простору країни від сил, зацікавлених у співпраці з Росією.

Про це він заявив на засіданні Ради безпеки РФ, – інформує 1NEWS.

Російський лідер, зокрема, висловив переконання, що нині в Україні “відбувається цілком очевидно зачистка політичного поля”. В цьому контексті Путін згадав закриття низки загальнонаціональних ЗМІ та відсутність належної реакції західних партнерів на це.

“З політичних мотивів вибірково комусь в провину ставиться робота з Росією у сфері економіки, хоча багато хто, в тому числі й особи з вищого політичного керівництва країни, активно працюють протягом багатьох років у Росії, і, до речі кажучи, в Криму теж, і нічого – це вважається нормою”, – підкреслив Путін.

Тобто, на його думку, ухвалюються “рішення явно політичні й вибіркові, спрямовані тільки на одне – зачистити політичне поле від тих сил, які виступають за мирні вирішення кризи на південному сході України, в Донбасі, і за добросусідські відносини з Росією”.

“Що – всіх, хто працює з Росією, тепер будуть в Україні притягати до кримінальної відповідальності?”, – запитав Путін.

Президент РФ попередив: “Це, безумовно, питання, яке має завжди перебувати в полі нашої уваги, і ми своєчасно належним чином, маючи на увазі всі загрози, які для нас створюються, повинні будемо на це реагувати”.

Крім того, Путін зазначив, що Україну перетворюють на антиросійський майданчик, що вимагає особливої уваги Росії щодо безпеки.

“Україну повільно, але вірно перетворюють на якийсь антипод Росії, на якусь анти-Росію, на якийсь майданчик, з території якого ми постійно, судячи з усього, отримуватимемо новини, що вимагають особливої з нашого боку уваги з точки зору забезпечення безпеки Російської Федерації”, – припустив Путін.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button