Світ

Путін тримається за трон: РФ збільшить військовий бюджет на 180 млрд рублів

Уряд Росії пропонує збільшити витрати на оборону на 179,6 мільярдів рублів за рахунок зниження фінансування на соціальну політику, освіту і медицину, інформує 1News з посиланням на російський РБК.

«Уряд пропонує збільшити загальні витрати на оборону в 2017 році на 179,6 млрд руб. — до 3,05 трлн руб. (3,3% ВВП), видно у проекті поправок до бюджету, внесених до Держдуми. Заплановане збільшення повністю припадає на закриту частину (у відкритій частині витрати на оборону скорочуються на 2,2 млрд руб.)», — йдеться в повідомленні прес-служби Держдуми РФ.

При цьому пропонують скоротити витрати на 54 млрд рублів на всі інші напрямки, включаючи соціальну політику, освіту та охорону здоров’я.

«Рік тому, коли Мінфін представляв трирічну програму бюджетної консолідації, витрати у розділі «Національна оборона» на 2017 рік планувалися на рівні 2,84 трлн руб. — на чверть нижче, ніж в 2016-му. Але спочатку влітку уряд збільшив військовий бюджет на 40 млрд руб. і ось тепер пропонує додати ще 180 млрд руб.», — наголошується в повідомленні.

Також російський «РБК» пише, що останній раз оборонні витрати федерального бюджету були нижче 3 трлн руб. в 2014 році. У 2015 році вони зросли до 3,2 трлн руб., А в минулому році — до рекордних 3,78 трлн.

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close