Світ

Путін розповів про таємні домовленості з Обамою щодо України

Однак глава російської держави відмовився розповісти деталі тієї бесіди, пославшись на її конфіденційний характер

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Сполучені Штати не виконали частину домовленостей щодо України, нібито досягнутих під час телефонної розмови з президентом США в 2014 році.

Про це він розповів в інтерв’ю американському режисерові Оліверу Стоуну для фільму “У боротьбі за Україну”, повідомляє 1NEWS.

Режисер запитав у Путіна про телефонну розмову з Бараком Обамою, що нібито відбулася під час драматичних подій на Майдані в Києві в 2014 році. Однак глава російської держави відмовився розповісти деталі тієї бесіди, пославшись на її конфіденційний характер.

“Ви знаєте, Обама вже не президент, але тим не менш є певні речі, про які ми [не говоримо]”, – сказав глава російської держави.

“У всякому разі можу сказати, що наші домовленості, які були досягнуті в цій телефонній розмові, з американської сторони не були виконані”, – заявив Путін.

“Я б на цьому обмежився, не став би в деталі вдаватися”, – додав він.

Говорячи про перспективи російсько-українських відносин, Путін повторив стару пропагандистську тезу, що погіршення відносин нібито було спровоковано “держпереворотом в Києві в 2014 році”.

“І друга частина – це пропаганда чинної влади України, які виставляють Росію винуватицею всіх наступних за цим трагічних подій”, – додав Путін.

Джерело: ТАСС

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close