Світ

Путін продовжив контрсанкції проти Заходу ще на півтора роки

Згідно з документом, до РФ заборонено завозити цілу низку продуктів харчування з Євросоюзу, США, Австралії, Канади та інших країн, які встановили антиросійські санкції.

Президент РФ продовжив до 31 грудня 2020 року чинність продовольчого ембарго проти Євросоюзу, запровадженого у відповідь на антиросійські санкції.

Про це повідомляє 1NEWS.

В указі йдеться про продовження до кінця 2020 року ембарго на імпорт сільгосппродукції з Євросоюзу. При цьому зазначається, що уряд РФ в разі потреби вносить пропозиції про зміну передбаченого документом терміну дії окремих спеціальних економічних заходів.

Як нещодавно повідомлялося, продовольчий сектор Євросоюзу повністю оговтався від російських контрсанкцій. За словами глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні, європейські виробники продуктів адаптувалися і знайшли альтернативні ринки збуту, зокрема, переорієнтувалися на США, Японію і Норвегію.

Контрсанкції проти ЄС Путін запровадив указом “Про окремі спеціальні економічні заходи, що застосовуються з метою забезпечення безпеки Російської Федерації” наприкінці липня 2015 року. Згідно з документом, до РФ заборонено завозити цілу низку продуктів харчування з Євросоюзу, США, Австралії, Канади та інших країн, які встановили антиросійські санкції.

Джерело: Укрінформ

Back to top button