Світ

Путін почав писати статті українською мовою

У статті він вкотре намагається довести, що росіяни та українці - "один народ, єдине ціле", яке належить до "одного історичного і духовного простору"

Президент Росії Володимир Путін, який місяць тому в інтерв’ю каналу “Росія 24” пообіцяв написати статтю з історії України, зробив це.

Статтю під назвою “Про історичну єдність росіян та українців” опублікував офіційний сайт Кремля – російською та українською мовами, – інформує 1NEWS.

До української історії у своїй праці російський президент підійшов здалеку. Почав з часів Київської Русі, князів Рюриковичів та хана Батия. А завершив українським Євромайданом та Мінськими домовленостями.

У статті він вкотре намагається довести, що росіяни та українці – “один народ, єдине ціле”, яке належить до “одного історичного і духовного простору”.

Згадавши Куликовську битву, Велике Князівство Литовське, Річ Посполиту, Переяславську Раду, Північну війну зі Швецією, Мазепу, війни з Османською імперією, часи УНР, СРСР, та, зрештою, роки незалежності України, Путін звинуватив ЄС та США у тому, що вони “планомірно і наполегливо” підштовхували Київ до того, “щоб згорнути економічну співпрацю з Росією”.

Наприкінці Путін знову висловив своє невдоволення здобуттям автокефалії українською церквою.

“Вдарили по нашій духовній єдності”, – поскаржився він.

 

Джерело: ВВС Україна

Back to top button