Світ

Путін і Сі Цзіньпін привітали Лукашенка з перемогою на виборах

Президент Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін першим надіслав послання президенту Білорусі Олександру Лукашенко, вітаючи його з перемогою на президентських виборах, інформує 1NEWS.

“Від імені китайського уряду і китайського народу я висловлюю свої найщиріші вітання і найкращі побажання. Упевнений, що під вашим керівництвом Білорусь обов’язково досягне нових блискучих успіхів в державотворенні”, – йдеться у вітальному повідомленні.

Сі Цзіньпін зазначив, що в останні роки білорусько-китайські відносини функціонують на високому рівні.

“Китай і Білорусь – це “залізні брати” і “всепогодні партнери”. Я надаю великого значення розвитку китайсько-білоруських відносин і зберігаю з вами хороші робочі відносини і особисту дружбу”, – додав китайський лідер.

Сі Цзіньпін побажав Олександру Лукашенку міцного здоров’я і успіхів в його роботі, “процвітання та влади дружній Білорусі та її народу”.

Також Олександра Лукашенко привітав з перемогою на президентських виборах Президент Російської Федерації.

Текст телеграми російського президента опубліковано на сайті Кремля.

“Розраховую, що Ваша державна діяльність сприятиме подальшому розвитку взаємовигідних російсько-білоруських відносин у всіх областях: поглибленні співпраці в рамках Союзної держави, нарощуванні інтеграційних процесів по лінії Євразійського економічного союзу і СНД, а також військово-політичних зв’язків в Організації Договору про колективну безпеку”, – йдеться в повідомленні.

“Це, безсумнівно, відповідає корінним інтересам братніх народів Росії та Білорусі”, – підкреслив Путін.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close