Світ

Путін хотів, щоб Росія вступила в НАТО

Понад 21 рок тому, незадовго до свого першого терміну на посаді президента, Путін говорив в інтервʼю ВВС, що не виключає приєднання Росії до НАТО, «якщо і коли погляди РФ візьмут до уваги як погляди рівноправного партнера»

Президент Росії Володимир Путін на початку свого правління хотів, щоб РФ прийняли в НАТО, але прагнув для країни особливих умов — без проходження стандартних процедур для кандидатів.

Про це розповів колишній генеральний секретар НАТО Джордж Робертсон, який обіймав цю посаду з 1999 до 2004 року, – інформує 1News.

Робертсон розповів, що на зустрічі у 2000 році Путін спитав: «Коли ви запросите нас до НАТО?» Робертсон відповів, що для вступу потрібно подати заявку — Альянс нікого не запрошує. Путін на це сказав, що Росія «не стоїть в одному ряду з багатьма країнами, які не мають значення».

Понад 21 рок тому, незадовго до свого першого терміну на посаді президента, Путін говорив в інтервʼю ВВС, що не виключає приєднання Росії до НАТО, «якщо і коли погляди РФ візьмут до уваги як погляди рівноправного партнера».

Джерело: Бабель

Back to top button