Світ

Проти блогера Юрія Дудя в РФ завели справу про пропаганду наркотиків

У Зюзінський районний суд Москви надійшло адміністративну справу стосовно журналіста Юрія Дудя, якому закидають “пропаганду наркотиків” в інтернеті, повідомляє 1NEWS з посиланням на Радіо Свобода.

У квітні директор “Ліги безпечного інтернету” Катерина Мізуліна поскаржилася в поліцію на відео в YouTube-каналі Юрія Дудя. Саме “Ліга безпечного інтернету” в квітні 2021 року звернулася до МВС з проханням перевірити на пропаганду наркотиків два інтерв’ю, що вийшли на каналі Дудя – з репером Моргенштерном і блогером Івангаем.

“Ліга безпечного інтернету відзначає принципову і чесну позицію Управління по контролю за обігом наркотиків по м Москві в ході розслідування цієї справи. На співробітників поліції чинився колосальний тиск, але, незважаючи на це, відбулося об’єктивне розслідування, і справа була доведена до суду”, – йдеться в заяві Мізуліной.

  • У поліції розповідали, що почали по скарзі адміністративне розслідування, але не уточнювали, на кого саме в результаті склали протокол.
  • На канал Юрія Дудя “вДудь” підписані понад дев’ять мільйонів чоловік. Інтерв’ю з Івангаем і Моргенштерном подивилися в цілому 46 мільйонів разів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button