Світ

«Привітання» Путіна з днем народження: Навальний закликає росіян вийти 7 жовтня на мітинги в 80 містах

Російський опозиційний політик Олексій Навальний запропонував своїм прихильникам провести протестні акції в 80 містах РФ, в тому числі в Москві та Санкт-Петербурзі, інформує 1News з посиланням на»РБК-Росія«.

«Олексій Навальний, який знаходиться під адміністративним арештом за заклик до несанкціонованих акцій, закликав свої штаби в 80 містах Росії організувати пікети по всій країні 7 жовтня», — пише агентство.

«Вимогами акцій, за словами Навального, повинні стати його допуск до президентських виборів, які пройдуть в березні 2018 року, а також забезпечення політичної конкуренції», — сказано в публікації.

Уточнюється, нібито головний захід Навальний запланував в Санкт-Петербурзі, на Марсовому полі, а також на Пушкінській площі.

При цьому радник голови Комітету з питань законності, правопорядку і безпеки РФ Іван Краснов, заявив, що політик не отримав дозволу на проведення будь-яких акцій і спроби їх організувати і провести будуть незаконними.

Він також додав, що в разі проведення мітингів у правоохоронних органів будуть підстави, щоб «вживати заходів щодо недопущення, або припинення цієї акції».

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close